radce.infoblog.cz

Výhody a nevýhody bytu pod střechou

Publikováno 02.10.2017 v 21:53 v kategorii RADY, přečteno: 53x

Podkrovní byty mají pro mnohé lidi velké kouzlo. Proto se zajímají o jejich koupi. Ale byty pod střechou nejsou jen krásný výhled a vyšší bezpečnost. Nesou s sebou i mnohé nevýhody. Zvláště v letních měsících. Jsou doslova nepříjemné. Pokud přemýšlíte nad tím, jestli si pořídit byt v podkroví nebo v nižších patrech, čtěte dál.

Pro milovníky krásného výhledu ideální
VýhledPodkrovní byty jsou nejvíce oblíbené zejména v řadách milovníků krásného výhledu, protože právě ten na ně v takových bytech čeká. 

Ale není to jen romantický výhled, čím je tento byt tak výjimečný.

Na své si díky nezaměnitelnému tvaru bytu přijdou i milovníci atypických stěn. Pokud chcete mít opravdu originální bydlení, je podkrovní byt opravdu dobrou volbou.

Díky tomu, že jsou nové byty v Praze hned pod střechou, vás neruší sousedi, kteří by bydleli nad vámi. I bezpečnost se vyšší, protože se k vám zloději okny skutečně nedostanou.

Největším nepřítelem je horko

Reality Praha vám nabízí opravu širokou nabídku podkrovních bytů. Ale než si ho koupíte, tak byste se měli opravdu dobře rozhodnout, zda jsou pro vás jeho výhody důležitější než nevýhody.

Jednou ze zásadních nevýhod je vysoká teplota. Zejména v letních měsících jsou tyto byty skutečně hodně teplé. Nejsou totiž izolovány žádným dalším bytem, takže vám jej rozpálená střecha ještě více ohřívá.

V zimě zase mohou být chladnější a náročnější na vytápění, protože teplo střechou může unikat. Pro někoho může být problém i vysoká cena. Podkrovní byty jsou dražší, což by mohlo být pro některé velkým problémem.

Při hledání bytu se spolehněte na odborníky

Pokud si hledáte nový byt, je dobré si vzít k ruce opravdové odborníky. Hledat si nové bydlení na vlastní pěst, může být velice problematické a hlavně riskantní. 

Realitní rádce vám vybere ty nejlepší nabídky, které budou nejvíce odpovídat vašim požadavkům a potřebám. Najděte si nový byt bez zbytečných starostí.

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Ján Krucjak 07.06.2018 v 09:46 Perfektní článek, děkuji moc za rady, po přečtení jsme prohledali internet a našli pár online nabídek na reality, nejvíce se nám osvědčila tato http://www.eurobydleni.cz/ kde jsme i vybrali budoucí baráček. Snad bude někomu prospěšné. Ještě jednou díky za rady a krásný den


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?